O TurnusACH

Organizujemy półkolonie i mini-campy. Naszą bazą na półkolonie jest Sopot i stadion MKS Ogniwo przy Jana z Kolna. Natomiast, mini-campy organizujemy w Hotelu Galion w Górkach Zachodnich z nowoczesną infrastrukturą sportową i SPA.

nasz dzień

Jak wygląda nasz Dzień

Każdy dzień to pretekst do aktywnie spędzonego czasu. Zależy nam, żeby dzieci poznały jajowaty kształt piłki do rugby, a co za tym? Zasady gry, sprzęt i oczywiście kulturę całego środowiska. Dlatego, każdy turnus półkolonii kończymy tradycyjnym wspólnym meczem "Rodzice vs Dzieci" w ramach rugbowej "Trzeciej Połowy".

Rozruch

Krótki rozruch na początek dnia na zapoznanie i pobudzenie apetytu.

DRUGIE Śniadanie

Zachęcamy, aby dzieci w domu zjadły przynajmniej małe śniadanie. My codziennie przygotowujemy II śniadanie dla naszych uczestników, żeby miały siłę na główne atrakacje dnia.

SESJA FOTOGRAFICZNA

Nasz zaprzyjaźniony fotograf Łukasz ma niesamowite podejście do dzieci podczas sesji. Fajne pomysły, dużo śmiechu, a na końcu każdego turnusu półkolonii rodzice otrzymują 2 duże zdjęcia.

ZWIEDZANIE

Staramy się, aby podczas każdego turnusu poznały ciekawe miejsca na mapie Sopotu lub Trójmiasta. Odwiedzamy Muzea, Galerie czy Komendę Policji, gdzie organizujemy dla dzieci zajęcia dydaktyczne lub artystyczne.

OBIAD

Codzienna zabawa w zgadywanie, co tym razem będzie na obiad to ulubiona atrakcja dzieci. Podczas półkolonii najczęściej wybieramy zaprzyjaźniony Bar Brusztyn.

Sjesta poobiednia

Jest czas na pracę, musi być czas na relaks, czyli tzw. Work-Life Balance. Sjesta poobiednia to moment, kiedy dzieci mogą odpocząć w sali konferencyjnej lub pobawić się na boisku.

TRENING

Staramy się wytłumaczyć zasady gry w rugby poprzez zabawę. Do tego mamy cały wachlarz zabaw w oparciu o różne gry zespołowe i nie tylko.

ODBIÓR DZIECI

Końcówka dnia należy do dzieci. Mogą biegać, bawić się i pod czujnym okiem opiekunów czekać na odebranie przez rodzica.