5
.
12
.
23
Piotr Zeszutek

Sylwester dla dzieci 2024

Sylwester dla dzieci - Radość, Sport i Śmiech, czyli trzydniowy obóz w Hotelu Galion!

Udostępnij post:
Plakat Sylwester dla dzieci 2024

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak witać Nowy Rok w niepowtarzalny sposób? Jeśli tak, to mamy dla Was idealne rozwiązanie! Hotel Galion w Górkach Zachodnich zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na niezapomniany trzydniowy obóz sylwestrowy z Jajem!

Data: 30.12.2023 - 01.01.2024

To nie tylko zwykłe świętowanie Sylwestra. To trzy dni pełne ekscytujących przygód, nowych przyjaźni i sportowych wyzwań. Dlaczego warto pozwolić dziecku uczestniczyć? Oto kilka powodów!

Sportowe Mistrzostwa:

Rozpoczynamy od dynamicznych zmagań sportowych, gdzie każde dziecko będzie miało szansę poczuć ducha rywalizacji i zespołowej współpracy. Poznanie zasad gry w rugby, wyścigi i wiele innych konkurencji sprawią, że te trzy dni będą pełne adrenaliny!

Kreatywne Warsztaty:

Dla małych artystów przygotowaliśmy różnorodne warsztaty kreatywne, które dadzą dobrą energię na Nowy Rok – każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Niezapomniana Noc Sylwestrowa:

Świętowanie Nowego Roku w naszym hotelu to nie tylko kolorowe fajerwerki, ale także specjalne atrakcje sylwestrowe dostosowane do najmłodszych uczestników. Bal Sylwestrowy, konkursy, oraz pyszne przekąski – zapewniamy, że żadne dziecko nie zaśnie przed północą!

Bezpieczeństwo i Opieka:

Nasi doświadczeni opiekunowie zadbają o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę podczas całego pobytu. Rodzice mogą być spokojni, wiedząc, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Hotel Galion - Idealne Miejsce:

Po dniu pełnym wrażeń dzieci odpoczną w hotelowym SPA, a smaczne posiłki dostosowane do ich gustów dostarczą energii na kolejne przygody. 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Sylwester z Jajem 2024 w Hotelu Galion to nie tylko wyjście poza codzienność, ale również szansa na rozwijanie pasji, zdobywanie nowych umiejętności i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Zapiszcie swoje dzieci już dziś na tę wyjątkową przygodę!

Kapitan reprezentacji Polski w rugby. W wolnym czasie mąż i ojciec dwóch synów.

Udostępnij:

Dołącz do turnusu!

Dołącz do Turnusu!

Organizujemy półkolonie i mini-campy. Naszą bazą na półkolonie jest Sopot i stadion MKS Ogniwo przy Jana z Kolna. Natomiast, mini-campy organizujemy w Hotelu Galion w Górkach Zachodnich z nowoczesną infrastrukturą sportową i SPA.

Zobacz turnusy