20
.
12
.
23
Piotr Zeszutek

Ferie w Trójmieście: sportowe półkolonie w Sopocie

Sopockie półkolonie sportowe - Ferie z Jajem 2024

Udostępnij post:
Półkolonie w trójmieście, sopot, gdańsk, gdynia, sportowe

Ferie z Jajem: Zimowa Aktywność Dzieci na Półkoloniach w Trójmieście

Kiedy zima maluje Trójmiasto na biało, sopockie Stowarzyszenie Generacja Sport stawia na niecodzienne podejście do zimowego wypoczynku najmłodszych. To właśnie na półkoloniach zimowych, zatytułowanych "Ferie z Jajem", Sopot, Gdańsk i Gdynia stają się areną sportowych emocji. Pod hasłem rugby, dzieci odkrywają uroki aktywnego wypoczynku, przy okazji zdobywając nowe umiejętności.

Półkolonie Sopot - Śladami Sportowych Przygód

W środku zimy Sopot nabiera nowego blasku, stając się miejscem nie tylko dla spacerów po zimowej plaży, ale także dla sportowych wyzwań. "Ferie z Jajem" to nie tylko treningi rugby, ale również szansa na zwiedzanie ciekawych miejsc, takich jak Muzeum Sopotu. Dzieci mają okazję poznać historię tego malowniczego kurortu, jednocześnie czerpiąc inspirację do nowych sportowych osiągnięć.

Gdańsk, Gdynia - Zimowe Sportowe Centrum dla Najmłodszych

Półkolonie organizowane przez Generację Sport to także okazja dla dzieci do eksploracji zimowych atrakcji Gdańska i Gdyni. Oprócz treningów rugby, maluchy uczestniczą w rozmaitych aktywnościach, takich jak łyżwy na lodowisku czy fascynujące eksperymenty w centrum nauki - Eksperyment. To nie tylko rozwijanie umiejętności sportowych, ale także zachęta do ciekawości świata, tworząc niepowtarzalne wspomnienia zimowego wypoczynku.

Półkolonie "Ferie z Jajem" to zimowe przygody, które integrują aktywność fizyczną, edukację i radość z odkrywania nowych miejsc. Dzieci nie tylko doskonalą umiejętności sportowe, ale także rozwijają swoje zainteresowania, tworząc solidną podstawę do zdrowego stylu życia i pasji do aktywności fizycznej.

Kapitan reprezentacji Polski w rugby. W wolnym czasie mąż i ojciec dwóch synów.

Udostępnij:

Dołącz do turnusu!

Dołącz do Turnusu!

Organizujemy półkolonie i mini-campy. Naszą bazą na półkolonie jest Sopot i stadion MKS Ogniwo przy Jana z Kolna. Natomiast, mini-campy organizujemy w Hotelu Galion w Górkach Zachodnich z nowoczesną infrastrukturą sportową i SPA.

Zobacz turnusy