29
.
12
.
23
Piotr Zeszutek

Bez Słodyczy, Bez Elektroniki: Zasady, Które Kształtują Generację Sport!

Przeczytajcie ten wpis, by poznać tajniki naszych zasad, które sprawiają, że Generacja Sport to nie tylko zwykłe sportowe campy, ale prawdziwe doświadczenie życiowe dla Waszych dzieci!

Udostępnij post:
Rozdanie nagród po meczu Rodzice kontra Dzieci

Witajcie, Kochani Rodzice Generacji Sport!

Chcemy, aby nasze  obozy były dla Waszych dzieci niezapomnianym doświadczeniem pełnym radości, nauki i aktywności fizycznej. Dlatego też, chcielibyśmy podkreślić kilka zasad, które pomogą nam stworzyć bezpieczne i inspirujące środowisko.

półkolonie owoce szatnia
Owoce w szatni


Nie dajemy słodyczy dzieciom: Prosimy Was, drodzy Rodzice, o niepakowanie słodyczy w plecak swojego malucha. Staramy się promować zdrowy styl życia, a unikanie słodyczy pomoże nam utrzymać pełną energii atmosferę.

Nie dajemy elektroniki: W trakcie naszych zajęć chcemy, aby dzieci skupiły się na nauce, współpracy i ruchu. Prosimy o pozostawienie telefonów i tabletów w domu, aby uniknąć ewentualnych zagubień czy uszkodzeń sprzętu.

Nie dajemy pieniędzy: Wasze pociechy są u nas w pełni zaopatrzone w posiłki, wodę i owoce. Prosimy o nieposyłanie dodatkowej gotówki, która mogłaby się zgubić. Odpowiadamy za Wasze dzieci i chcemy, abyście mieli pewność, że są w bezpiecznych rękach.

Dbamy o ruch: U nas każdy dzień to aktywność fizyczna! Dzieci dużo biegają, skaczą, uczą się nowych sportów. Chcemy, aby nasze obozy były nie tylko edukacyjne, ale i pełne radości z ruchu.

Mecz rodzice vs dzieci: Na zakończenie każdego turnusu zapraszamy Was na niezapomniany mecz w rugby - rodzice kontra dzieci! To wyjątkowy moment, który buduje więź, sprawia dzieciom ogromną radość i przekazuje im wartość wspólnego wysiłku. Rodzicu, bądź gotowy na niezapomnianą przygodę razem z nami!

Dziękujemy za zaufanie i wspólnie tworzymy niezapomniane chwile dla Waszych dzieci!

#MamySportwGenach

[kliknij tutaj] i sprawdź nasze aktualne turnusy półkolonii

półkolonie owoce chłopcy
Dzieciaki z owocami

Kapitan reprezentacji Polski w rugby. W wolnym czasie mąż i ojciec dwóch synów.

Udostępnij:

Dołącz do turnusu!

Dołącz do Turnusu!

Organizujemy półkolonie i mini-campy. Naszą bazą na półkolonie jest Sopot i stadion MKS Ogniwo przy Jana z Kolna. Natomiast, mini-campy organizujemy w Hotelu Galion w Górkach Zachodnich z nowoczesną infrastrukturą sportową i SPA.

Zobacz turnusy